fbpx
Máme nové e-shop! Pozrite si vlasmejker.shop
Máme nové e-shop! Pozrite si vlasmejkershop.sk

Authentic Beauty Concept dostupný v našom eshope

Authentic Beauty Concept dostupný v našom eshope
14. mája 2020 Matúš Marton

VERÍME V SKUTOČNÚ KRÁSU AUTHENTIC BEAUTY

Sme veľmi pyšní, že náš salón Vlas Mejker Hairdresser je prvý salón na Slovensku, ktorý môže svojím klientom a verejnosti ponúknuť na eshope prémiovú, profesionálnu, vegánsku vlasovú kozmetiku Authentic Beauty Concept. Je to naša zdieľaná viera, ktorá nás zaväzuje a poháňa. Začína práve v tom okamžiku, kedy sa rozhodnete byť sama sebou.
VERÍME,
že skutočná krása je
prírodná a nekomplikovaná.
Nepotrebuje sofistikované foto filtre,
krása rastie s charakterom.
VERÍME
v čisté ingrediencie
starostlivo vyberaného pôvodu,
bez silikónov,
sulfátov a parabénov.
VERÍME
v poctivé remeslo, postavené
na empatii, skúsenostiacha schopnostiach.

 

Naše presvedčenie

ČISTÉ INGREDIENCIE. Veríme, že to, čo po sebe zanechávame, je rovnako dôležité ako to, čo do seba vkladáme. Naše produkty sú vegánské a neobsahují sulfáty, parabény a silikóny. Produkty s integritou. Čisté, prírodné, jednoduché, príjemné, starostlivo vybrané.

SKUTOČNÉ VLASY. Práve to, čo nevidíte, tvorí ten rozdiel. Je to o vylepšení krásy, ktorá už existuje. Bez námahy v každom smere, perfektne nedokonalá, nedbalá štruktúra.

 

 

STAROSTLIVO VYBRANÉ INGREDIENCIE

Pri výbere ingrediencií sme dbali na transparentný reťazec hodnôt. Authentic Beauty Concept obsahuje Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride. Ide o zložku starostlivosti, ktorá zlepšuje rozčesateľnosť a hebkosť vlasov. Trvalo udržateľný Guar je pestovaný farmármi z programu Sustainable Guar Initiative (SGI). Od roku 2017 podporujeme tento dlhodobý program SGI spoločne so spoločnosťou Solvay a neziskovou organizáciou Technoserve v oblasti udržateľnej výroby suroviny Guar v Indii.

KEĎ SA STRETNE PRÍRODA S VEDOU

V Authentic Beauty Concept sa príroda stretáva s vedou vďaka čisteným ingredienciám získavaných pomocou rozkladu ultrazvukom a parnou destiláciou. Jedná sa o veľmi miernu metódu extrakcie prírodných ingrediencií: rastlinné zložky sú obklopené ultrazvukovými vlnami, ktoré otvárajú rastlinné bunky a získavajú koncentrovaný obsah zložiek. Tento jemný spôsob zachováva ich vlastnosti. Koncentráty sa potom destilujú za použitia pary bez pridania drsných chemikálií, aby sa získala pravá esencia jednotlivých ingrediencií.

Staňte sa aj vy súčasťou hnutia za skutočnú krásu. Authentic Beauty a pozri si celú našu ponuku týchto skvelých produktov.

V prípade otázok, či nejasností nás neváhajte kontaktovať cez naše sociálne siete Facebook a Instagram, kde vám v správe radi poradíme s vhodným výberom produktov pre vaše vlasy.

#VlasMacherky
[spb_products asset_type=“selected-products“ products=“1418, 1420, 1422, 1431, 1290, 1242, 1312, 1321″ display_type=“standard“ multi_masonry=“no“ carousel=“no“ fullwidth=“no“ columns=“4″ item_count=“8″ order=“DESC“ button_enabled=“no“ width=“1/1″ el_position=“first last“]