fbpx
MÁME NOVÝ E-SHOP! Pozrite si ho na vlasmejkershop.sk
MÁME NOVÝ E-SHOP! Pozrite si ho na vlasmejkershop.sk

Farby Essensity a váš prirodzený vzhľad

Farby Essensity a váš prirodzený vzhľad
8. septembra 2018 marekhrebik

Čo by ste povedali na kombináciu prirodzený vzhľad a farba na vlasy? Idú k sebe? Podľa nás a iných kaderníkov určite áno. Schwarzkopf Professional neustále sleduje módne trendy, z ktorých je významným práve prirodzenosť, menej chémie a prírodnejšie produkty.

Preto sú tu farby, ktore nie len, že vytvárajú prirodzene pôsobiace a intenzívne farby vlasov, ale sú rovnako šetrné k životnému prostrediu.
Farby Essesnsity sú na báze olejov a neobsahujú amoniak, ktorý niektorým ľudom prekáža. Menej chémie v týchto farbách znamená nie len menšiu záťaž na vlasy, ale aj pre našu planétu. Udržateľný rozvoj a ochrana prírody sú zásadné témy pre väčšinu nadnárodných spoločností a inak to nie je ani v Schwarzkopf Professional.

Okrem absencie amoniaku majú farby Essensity ďalšie výhody. Neobsahujú oleje, parabény, silikóny a umelé farbivá.

O prírodných farbách ako je henna sa často hovorí, že nekryjú stopercentne šediny, no v tomto prípade sa netreba obávať, pretože Essensity šediny stopercentne kryjú, vďaka čomu sú s ich ďalšími vlastnosťami doslova výnímočné.

Čo sa týka farebného rozsahu, jedná sa o drevité tóny so štrukturujúcimi efektmi.

 

Pamätajte, nové odtiene rady Essensity pracujú na maximálny výkon, bez zbytočnej chémie a bez nepríjemného zápachu počas farbenia, čo vám radi dokážeme na vaších vláskoch v našom salóne Vlas Mejker.

Colloring farby Essensity prirodených odrastov a BlondME farbami v dlžkach vlasov.