fbpx
MÁME NOVÝ E-SHOP! Pozrite si ho na vlasmejkershop.sk
MÁME NOVÝ E-SHOP! Pozrite si ho na vlasmejkershop.sk

Vlasové ošetrenie BC Fibre Clinix obnovujúce vlasovú štruktúru

Vlasové ošetrenie BC Fibre Clinix obnovujúce vlasovú štruktúru
20. novembra 2018 Matúš Marton

Schwarzkopf Professional uviedol na trh revolučnú novinku v starostlivosti o poškodené vlasy. Starostlivosť BC Fibre Clinix s novou Triple Bonding a C21 technológiou, ktorá zaisťuje ich obnovu.

BC Fibre Clinix nadväzuje na rad ošetrujúcich produktov BC Bonacure. Jej účelom je preniesť profesionálnu starostlivosť o vlasy zo salónov do domáceho prostredia.

Čo dokáže BC Fibre Clinix?

Celá rada je prispôsobená individuálnym požiadavkám vás klientov a všetkým typom vlasov, keďže rôzne chemické a mechanické vplyvy vlasy narúšajú, a tak dochádza k poškodzovaniu ich vnútornej a vonkajšie štruktúry.

Na vlasoch sa to prejavuje tak, že sú porézne, matné, slabé a náchylné k lámaniu. Technológia BC Fibre Clinix zabezpečuje doposiaľ najvýkonnejší regeneračný výkon od Schwarzkopf Professional. Vďaka tejto produktovej rade môžeme my kaderníci sa ľahšie starať o vlasy tak, aby sme im vrátili zdravý a prirodzený vzhľad.

Produkty BC Fibre Clinix

BC Fibre Clinix Tribond Šampón

Jemný a účinný šampón pre všetky typy vlasov, ktorý pripravuje vlasovú štruktúru na starostlivosť s BC Fibre Clinix kúrou.

BC Fibre Clinix Tribond Kúra

Klient má možnosť výberu z dvoch typov kúr BC Fibre Clinix, ktoré spájajú vnútornú väzbu vlasu, čím zvyšujú odolnosť a silu, zatiaľ čo vonkajšia štruktúra vlasu je zacelená pre jednoduchšiu úpravu a lesk.

Prispôsobenie na mieru s BC Fibre Clinix Booster

BC Fibre Clinix Booster boli vyvinuté s obsahom koncentrovanej technológie BC Bonacure inšpirovanej starostlivosťou o pleť. Zmiešaný s príslušnou BC Fibre Clinix Tribond kúrou prináša riešenie na mieru pre ktoréhokoľvek klienta. 

  • BC Fibre Clinix Peptide Repair Rescue Booster pre poškodené vlasy
  • BC Fibre Clinix Hyaluronic Moisture Booster pre normálnu až suché / kučeravé vlasy
  • BC Fibre Clinix pH 4.5 Color Booster pre farbené vlasy
  • BC Fibre Clinix Collagen Volume Booster pre jemné vlasy
  • BC Fibre Clinix Keratin Smooth Booster pre nepoddajné vlasy

Zákazníci si môžu uchovať účinky BC Fibre Clinix až po dobu 60 dní, ak budú k bežnej starostlivosti o vlasy využívať odporúčanú radu produktov BC Bonacure.

O technológiach

Technológia Triple Bonding vytvára trojrozmerné väzby vo vnútri vlasového vlákna (namiesto dvojrozmerných väzieb súčasných technológií). Táto nová generácia technológie bondingu v BC Fibre Clinix zvyšuje až 10 x elasticitu a odolnosť vlasov.

Technológia C21 pretvára vlasy vďaka dokonalému vyhladeniu povrchu a úplnému zaceleniu poréznej vlasovej štruktúry výmenou všetkých 21 proteolipidov, namiesto 18 reťazcov proteolipidov so súčasnými technológiami.