fbpx
MÁME NOVÝ E-SHOP! Pozrite si ho na vlasmejkershop.sk
MÁME NOVÝ E-SHOP! Pozrite si ho na vlasmejkershop.sk

O nás

Úplne na začiatku to bol len sen a až postupne po veľkom odhodlaní sme ho začali aj realizovať

A to všetko len pre lásku k vlasom a ku kaderníckemu remeslu, na ktoré nedáme dopustiť . Chceme ľudom poskytovať kadernícke služby, ktoré neostanú len v salóne, ale prekročia jeho prah a zákazníci si od nás odnesú čo najviac vedomostí v starostlivosti o ich vlasy. Chceme dopriať naším klientom služby a starostlivosť, po ktorých budú odchádzať z nášho kaderníctva spokojní a s úsmevom.

S čím sa vám musíme, ale priznať je, že žial, nie sme  kúzelníci a v našom kaderníctve nemáme čarovný prútik.

Pri každej návšteve klienta usilovne pracujeme s maximálnym odhodlaním plniť vaše priania, či sny, ktoré s vašimi vlasmi máte. Všetky vlasy sú jedinečné, originálne a človek ich má počas živote len jedny. Preto práci s vlasmi venujeme veľkú pozornosť, aby vlasy klientov po každej službe v našom kaderníckom salóne Vlas Mejker ostali rovnako, ba ešte viac zdravé, ako k nám prišli pred službou. Záleží nám na ich kondícii, pretože najviac to pocítite vy. A to v domácej starostlivosti, ktorá je nevyhnutná k dlhotrvácnym odtieňom, sily, či lesku vlasov.

SCHWARZKOPF Professional,
Authentic Beauty Concept a OLAPLEX

V našom kaderníckom salóne pracujeme s profesionálnou vlasovou kozmetikou SCHWARZKOPF Professional, Authentic Beauty Concept a OLAPLEX. Používame najnovšie novinky z kaderníckeho sveta v práci s vlasmi, či produkty, ktoré trh ponúka. Účasťou na školeniach neustále rozvíjame naše kadernícke vedomosti, v technikách strihu, či farbení s cieľom vašej spokojnosti.

Vlas Mejker je miesto, ktoré milujeme, kde oddychujeme a robíme prácu, ktorú milujeme, preto vás radi privítame v našom kaderníckom salóne.

Tešíme sa na vás

NIkol & Tím Vlas Mejker Hairdresser