fbpx
MÁME NOVÝ E-SHOP! Pozrite si ho na vlasmejkershop.sk
MÁME NOVÝ E-SHOP! Pozrite si ho na vlasmejkershop.sk

Služby

Farbenie

#RefrehColor #Bayalage #Freehand #Highlights #MicroHighlights #Airtouch

Náš kadernícky salón Vlas Mejker patrí medzi TOP partnerov Schwarzkopf Professional, preto celý farbiaci systém v našom kaderníctve tvoria profesionálne farby od tejto kozmetickej spoločnosti.

Farbenie ako najobľúbenejšia služba v našom salóne, pri ktorej trávime najviac času, si vyžaduje svoju postupnosť, ktorú je potrebné dodržať. Pri každej návšteve v kaderníctve, obzvlášť pri farbení, si s vami pri návšteve na konzultácii prejdeme váš súčasný stav vlasov, ich minulosť farbení a odtieňov, spôsob, ako sa o nich staráte a v neposlednom rade vaše očakávania a ciele s vlasmi. Po tomto vám radi vysvetlíme, čo s vašimi vlasmi možné je a čo naopak nie. To všetko na základe vášho súčasného odtieňa vláskov, ktorý budete mať pri návšteve a ďalších informácii, ktoré nám o svojich vláskoch počas konzultácie poviete.

Pri všetkých farbiacich službách vychádzame zo stavu zdravia vašich vláskov s cieľom jeho maximálneho zvýšenia kvality vlasov po službe v našom kaderníctve, s poučením o ďalšej starostlivosti, čo je druhou polovicou úspechu zdravia vašich vlasov po návšteve v salóne.

Objednajte sa

Odfarbovanie vláskov

Odfarbovanie alebo tzv. čistenie vláskov je náročná služba, pri ktorej je dobre vedieť niekoľko informácii pred tým, ako ju budete chcieť absolvovať.

Prechod vláskov z čiernych odtieňov na svetlejšie blond až platinové odtiene, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi obľúbene je možný, ale je potrebné uvedomiť si, že netrvá žiaľ zo dňa na deň. Ak sa rozhodnete pre túto službu, rozhodne budete potrebovať trpezlivosť. Trpezlivosť na to, že podobné zmeny trvajú aj niekoľko mesiacov a možno aj celý rok v závislosti od toho, ako dlho ste si farbili vlásky na tmavý odtieň a aké farby na vlasy ste používali. Či išlo o farbenia profesionálnymi farbami, alebo domáce farbenie farbou z drogérie. Trpezlivosť pri vašich návštevách u nás, ktoré pri odfarbovaní trvajú bežne 6 hodín a venujeme sa len vašim vlasom tak, aby po službe ostali silné a zdravé, čo je naším hlavným cieľom.

Ide o náročný proces, pri ktorom je potrebné byť obzvlásť opatrný a na službu si vybrať odborníkov, pretože nedostatočné odborné vykonanie tejto služby už nie je možné vrátiť späť. Preto sa s rozhodovaním určite neponáhľajte a na svoju zmenu sa so svojím kaderníkom poriadne pripravte.

A čo by sme odporúčali my? Určite, aby ste sa neponáhľali a radšej si vlásky nechali poriadne odrásť a tak si pokojne prísť sadnúť do nášho kaderníckeho kresla.

Ako vyzerá tento proces? Objednajte sa

Starostlivosť

#Hlbková vlasová kúra Olaplex #Regeneračná olejová kúra #Hydratačná kúra a iné.

Ak hľadáte službu, ktorá vaše vlásky prebudí, ste na správnom mieste. Svojím vlasom by sme mali raz za čas dopriať regeneračnú terapiu na ich posilnenie a vyživenie. Preto v našom kaderníckom salóne Vlas Mejker máme v ponuke rôzne regeneračné a hlbkové vlasové kúry na vaše vlasy.

Fibre Clinix – Je na mieru šitá regenerácia vlasov pre každú vlasovú potrebu. Jedná sa o ponuku vlasovej starostlivosti dostupnú iba v salónoch. Vďaka najvýkonnejším technológiám pomáha obnovovať pôvodný, neporušený, stav vlasov.

Hĺbková vlasová kúra Olaplex – Olaplex je prípravok pre každý typ vlasu, či farbený alebo prirodzený. Vlasy po ošetrení Olaplexom si zachovajú svoju prirodzenú štruktúru, zostanú hebké, lesklé a dobre upravovateľné, čiže sa lepšie rozčesávajú a celková vnútorná štruktúra vlasu je obnovená. Olaplex je výborný v tom, že zabraňuje poškodzovaniu vlasov pri chemických, mechanických a tepelných úpravách vlasov. (fúkaná, žehlenie, farbenie a pod.), pri ktorých sa narúšajú tzv. disulfidové väzby vo vlasoch, ktoré Olaplex obnovuje.

Objednajte sa

Účesy

#Svadobné ucesy #Spoločenské úcesy

Soboty u nás jasne patria účesom. Prečo? Pretože ich máme radi.

Sú naším oddychom na záver pracovného týždňa, kedy sme veľmi radi oporou a súčasťou každého svadobného dňa našich Vlas Mejker nevestičiek, družičiek a mamičiek. Spoločenské účesy vám radi vytvoríme na akúkoľvek udalosť po vzájomnej konzultácii a vašich prianiach, na ktoré sa už teraz tešíme.

Objednajte sa