fbpx
Máme nové e-shop! Pozrite si vlasmejker.shop
×
Your cart is empty.
Máme nové e-shop! Pozrite si vlasmejker.shop

Tím

Nikol Martonová

Majiteľka salónu Vlas Mejker a zároveň hlavná Vlas Macherka

Každý deň, krásne vlásky len!

Moja práca mi robí denne veľkú radosť. Je pre mňa relaxom a splneným snom, preto by som ju nemenila za nič iné. Páči sa mi jej kreatívnosť, farebnosť a tiež jej edukačný charakter, vo vzťahu k naším klientom a ich vzdelávaniu v starostlivosti o vlasy. Zo všetkých služieb sú pre mňa účesy oddychom a farebné zmeny výzvou.

Mám rada, keď môžem na žene vyzdvihnúť jej prirodzenosť, alebo dôveru zvoliť výraznejšie, ale štýlové farebné zmeny presvetlania, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi trendy. A netreba zabudnúť na luxusné blond odtiene, ktorým sa rovnako vždy veľmi poteším.

Na strihu mám rada rovné línie, ale aj asymetriu. Mikádo na každý spôsob je to čo milujem.
Aj keď je toho v práci veľa, je bežné, že sa mi o vlasoch ešte aj sníva.

Martina Novotná

Stylist – Vlas Macherka

Neporovnávaj samého seba s nikým iným, ani nikoho s niekým iným.

Kreatívitu a rozmanitosť mám na svojej práci najradšej a zároveň ma veľmi teší, keď ňou svojím klientom robím radosť. Viem v nej objaviť veci, ktoré mám rada aj z iných odvetví, ako napríklad chémiu, či módu. Mám rada, že pri každej klientke mám možnosť využiť rôzne techniky a spôsoby, v ktorých sa mám kde posúvať a ďalej vzdelávať, čo je aj mojím cieľom. V mojej obľube mám najznámejšie techniky coloringov, ale aj základné kroky pri klientoch v kresle, čo je konzultácia, výber farby či typológia zákazníka. Zo strihu je to určite Bob a asi preto, že láka aj mňa samú a stále mi pripadá nadčasový a tiež “francúzsko šmrncovný”

Martina Jadlovská

Stylist – Vlas Macherka

Odhodlaná zmeniť tvoj look.

Svoju prácu milujem a neviem si predstaviť nebyť kaderníčkou, pretože práca s vlasmi a našimi klientmi ma napĺňa a nie je nič krajšie, ako keď vyčaríme úsmev na tvári každej našej klientke. V práci si užívam každú službu, na ktorej sa s klietom dohodneme, či je to podstrihnutie alebo presvetlenie. Snažím sa pracovať na maximum s cieľom, aby boli všetci klienti po našich službách spokojní.

Veronika

Stylist – Vlas Macherka

Moja práca je pre mna hlavne veľkou záľubou.

V našej profesii existuje veľa výziev kreativity, ktoré ma naplňujú a každá klientka ma posúva ďalej. Všetky z nás sú jedeničné, preto rada podporujem sebavedomie nás žien a rovnako udržiavanie kvality vlasov a pritom vláskom dopriať krásny odtieň, strih, či presvetlenie. Každy deň v práci pracujem na tom, aby si každá klientka odniesla zo salónu pozitívny výsledok, náladu a užila sipri nás relax. To ma robí šťastnou.