fbpx
MÁME NOVÝ E-SHOP! Pozrite si ho na vlasmejkershop.sk
MÁME NOVÝ E-SHOP! Pozrite si ho na vlasmejkershop.sk

Tím

Nikol Martonová

Majiteľka salónu Vlas Mejker a zároveň hlavná Vlas Macherka

Každý deň, krásne vlásky len!

Moja práca mi robí denne veľkú radosť. Je pre mňa relaxom a splneným snom, preto by som ju nemenila za nič iné. Páči sa mi jej kreatívnosť, farebnosť a tiež jej edukačný charakter, vo vzťahu k naším klientom a ich vzdelávaniu v starostlivosti o vlasy. Zo všetkých služieb sú pre mňa účesy oddychom a farebné zmeny výzvou.

Mám rada, keď môžem na žene vyzdvihnúť jej prirodzenosť, alebo dôveru zvoliť výraznejšie, ale štýlové farebné zmeny presvetlania, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi trendy. A netreba zabudnúť na luxusné blond odtiene, ktorým sa rovnako vždy veľmi poteším.

Na strihu mám rada rovné línie, ale aj asymetriu. Mikádo na každý spôsob je to čo milujem.
Aj keď je toho v práci veľa, je bežné, že sa mi o vlasoch ešte aj sníva.

Martina Novotná

Stylist – Vlas Macherka

Neporovnávaj samého seba s nikým iným, ani nikoho s niekým iným.

Kreatívitu a rozmanitosť mám na svojej práci najradšej a zároveň ma veľmi teší, keď ňou svojím klientom robím radosť. Viem v nej objaviť veci, ktoré mám rada aj z iných odvetví, ako napríklad chémiu, či módu. Mám rada, že pri každej klientke mám možnosť využiť rôzne techniky a spôsoby, v ktorých sa mám kde posúvať a ďalej vzdelávať, čo je aj mojím cieľom. V mojej obľube mám najznámejšie techniky coloringov, ale aj základné kroky pri klientoch v kresle, čo je konzultácia, výber farby či typológia zákazníka. Zo strihu je to určite Bob a asi preto, že láka aj mňa samú a stále mi pripadá nadčasový a tiež “francúzsko šmrncovný”