fbpx
MÁME NOVÝ E-SHOP! Pozrite si ho na vlasmejkershop.sk
MÁME NOVÝ E-SHOP! Pozrite si ho na vlasmejkershop.sk

Olaplex – Hĺbkové regeneračné ošetrenie vlasov

Olaplex – Hĺbkové regeneračné ošetrenie vlasov
8. septembra 2018 marekhrebik

Čo je Olaplex?

Jedná sa o originálnu chemickú receptúru, ktorá dokáže znásobovať a obnovovať rozbité disulfidové väzby vo vlasoch. Základom Olaplexu je chemická zložka, neobsahujúca silikóny a minerálne oleje, ktorá obnovuje rozbité väzby vo vlasoch, behom ošetrenia a rovnako po ňom. Vo výsledku sú vlasy silnejšie než kedykoľvek predtým. Zachovavajú si svoju prirodzenú štruktúru, zostanú hebké, lesklé a dobre upravovateľné, čiže sa lepšie rozčesávaju a celková vnútorná štruktúra vlasu je obnovená.

 

Ďalšou dôležitou výhodou Olaplexu je, že zabraňuje poškodzovaniu vlasov pri ich každodennom namáhaní. Konkrétne pri chemických, mechanických a tepelných úpravách vlasov ako je napríklad fukaná, žehlenie, farbenie vlasov a iné. Pri ktorých sa práve narúšajú spomínané disulfidové väzby vo vlasoch, ktoré olaplex obnovuje.

Olaplex a jeho výdrž vo vlasoch je približne 3 mesiace, ale na každom vlase to je individuálne v závislosti od vašej starostlivosti o vlasy.
Ak by ste si priali predlžiť účinok Olaplexu,  v našom eshope si môžete zakúpiť Olaplex na doma aplikátor Olaplex N3°, ktorý slúži na domáce použitie pre jeho dlhšiu výdrž vo vlasoch. Olaplex N4° šampón a Olaplex N5° kondicionér.

Olaplex

Bez Olaplexu

Ako vyzerá ľudský vlas pred a po ošetrení Olaplexom

Olaplex je možné pridať aj pri farbení do farby, konkrétne pri farbení jedným odtieňom, keďy má rovnake učinky na vlasy. Pri iných službách ako melírovanie a presvetľovanie, pridávanie Olaplexu nie je potrebné, pretože naše farbiace výrobky už Olaplex obsahujú.

Odporučanie starostlivosti po vlasovej regeneračnej kúre Olaplex pre zakaznika

Menej používať žehličky, kulmy a iné kadernícke nástroje, ktoré oslabujú vnutornú vlasovú štruktúru alebo minímalne pred ich používaním používať prípravky na ochranu vlasov pred teplom, ktoré vám radi odporúčime alebo ich nájdete v našom eshope.

[spb_products asset_type=“best-sellers“ category=“olaplex“ display_type=“standard“ multi_masonry=“no“ carousel=“no“ fullwidth=“no“ columns=“4″ item_count=“8″ order=“DESC“ button_enabled=“no“ width=“1/1″ el_position=“first last“]